Kedves Ügyfelünk, kérjük tájékozódj a 2024. 2.féléves bankkártya karbantartásokkal érintett időszakokról itt.

Részletek

Bankfióki ügyintéző - flyer Nyugat-Magyarország

  • Változó
  • Fiókhálózat
  • Teljes munkaidő

Főbb feladatok, amivel várunk:

  • A lakossági ügyfelek tájékoztatása a bank által nyújtott pénzügyi lehetőségekről;
  • Számlavezetéssel kapcsolatos műveletek végzése és kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel;
  • A Közösségi Bank üzenetének képviselete az ügyfelek felé;
  • Pool lakossági referensként a munkavégzésed helye vátozó, Nyugat-Magyarországon belül több fiókban is fogsz dolgozni (ennek beosztását mindig előre egyeztetni fogjuk veled).

Jelentkezz hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Értékesítésben, ügyfélszolgálaton vagy pénzügyi területen szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat;
  • Számítástechnikai jártasság;
  • Rendszerszemlélet;
  • Érdeklődés a felelős pénzügyi modellek iránt.

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat;
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítő hatósági vizsga;
  • Pénzkezelési gyakorlat és valutapénztárosi vizsga;
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Jelzáloghitelezési és személyi kölcsön ügyintézési tapasztalat;
  • Banki rendszerek és MS Office gyors és magabiztos használata;
  • Ügyfélkiszolgálásban jártasság;
  • Civil szervezetek ismerete;
  • Azonnali munkakezdés.

Kívánt jellemvonások:

  • Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint él;
  • Érzékeny a társadalmi és civil ügyek iránt;
  • Motivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleket;
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezik;
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben.

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet;
  • Lehetőség a tudatos pénzügyi szemlélet elterjesztésére;
  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő);
  • Személyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjától;
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények;
  • Dolgozói ajánlási program;
  • Élet- és balesetbiztosítás;
  • Munkavállalói résztulajdonosi program .

Munkavégzés helye: változó, a MagNet Bank Nyugat-magyarországi fiókjai (Székesfehérvár, Veszprém, Balatonfüred, Keszthely, Szombathely, Sopron, Győr)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed és a kiírási feltételeknek megfelelsz, fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével „Bankfióki ügyintéző-flyer Nyugat-Magyarország” tárgy megadásával a karrier@magnetbank.hu címre várjuk.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.