Kedves Ügyfelünk, kérjük tájékozódj a 2024. 2.féléves bankkártya karbantartásokkal érintett időszakokról itt.

Részletek

Senior compliance munkatárs

  • Budapest
  • Compliance
  • Teljes munkaidő

Miben számítunk Rád?

Aktív közreműködés az alábbi feladatokban:

  • a megfelelőségi szabályoknak való megfelelés vizsgálata;
  • döntéshozó testületek részére készülő, megfelelési szempontból releváns előterjesztések véleményezése;
  • a Bank vezetésének megfelelőségi ügyekben való tanácsadás és rendszeres jelentés;
  • a Bank munkavállalóinak megfelelőség biztosítási oktatása, napi szintű rendelkezésre állás, segítség nyújtás az alkalmazottak megfelelőségi szempontú kérdéseinek megválaszolásához;
  • érdekkonfliktusok azonosítása és kezelése;
  • szabályzattervezetek véleményezése;
  • jogszabályváltozások implementálásának nyomon követése;
  • a Bank által kötött egyes szerződések (kiemelt beszállítók, stratégiai együttműködések), új termékek-, megfelelőségi kockázatok szempontjából releváns eljárások bevezetésének megfelelőségi szempontú véleményezése;
  • Compliance beszámolók előkészítése;
  • Compliance vizsgálatok lefolytatása;
  • közreműködés a beérkező adatvédelmi tárgyú kérdések megválaszolásában, az adatvédelemmel foglalkozó kollégák napi szintű támogatása;
  • közreműködés az adatvédelmi dokumentációk elkészítésében és folyamatos karbantartásában, valamint adatvédelmi nyilvántartások vezetése, adatvédelmi hatóság döntéseinek nyomon követése;
  • napi kapcsolattartás az adatvédelmi tisztviselővel.

Mitől leszel sikeres pályázó?

  • Motivál, hogy a megfelelőség biztosításának sikeres működtetésében részt vegyél;
  • jogi diploma;
  • minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat az adatvédelem területén;
  • minimum 2 éves tapasztalat: Jogi területen vagy Compliance területen pénzügyi intézménynél;
  • önállóság, alaposság, felelősségtudatosság;
  • kockázatérzékenység, proaktív problémamegoldó képesség;
  • kiváló konfliktuskezelési készség, lényeglátás;
  • elemzői szemléletmód;
  • nagyfokú pontosság, precizitás;
  • kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
  • határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő);
  • dolgozói ajánlási program;
  • cafeteria, élet- és balesetbiztosítás;
  • csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába;
  • munkavállalói résztulajdonosi program;
  • belvárosi munkavégzési helyszín: 1062 Budapest, Andrássy út 98.
  • home office lehetőség;
  • minden hónapban egyszer közös reggeli.

Az alábbiakat kérjük:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és úgy látod megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzodat - "Senior compliane munkatárs" tárgy megadásával -, bérigényed feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.